Противопожарная обработка воздуховодов, Протипожежна обробка повітроводів
Противопожарная обработка воздуховодов, Протипожежна обробка повітроводів

Протипожежна обробка повітроводів. Це одне з головних питань на етапі проектування протипожежного захисту і димовидалення при комплексному проектуванні будинків будь-якого призначення. У разі пожежі їх першочергове завдання полягає в тому, щоб запобігти небезпеці, тим самим врятувати життя, і захистити власність. У свою чергу, протипожежна обробка повітроводів є обов’язковою умовою правильно змонтованої системи вентиляції, аспірації або димовидалення.

Протипожежні вимоги

до таких систем безпосередньо пов’язані з їх проектної функцією, характером і поведінкою пожежі, а також будівельними матеріалами, які піддаються пожежному навантаженню. При формуванні вогнезахисного бар’єру, проблема полягає в складної конфігурації вентиляційних каналів і отриманих при їх монтажі важкодоступних місць. Також, завжди потрібно забезпечити довготривалу вогнестійкість даних конструкцій, щоб уникнути подальшого поширення вогню, розпеченого диму і отруйних продуктів горіння. Саме протипожежна обробка повітроводів дозволяє вентиляції продовжувати функціонувати в критичній ситуації. Тому ясно, що протипожежна обробка повітроводів і їх правильний монтаж грають найважливішу роль в комплексі заходів протипожежної безпеки будь-якого об’єкта.

Наша компанія пропонує краще рішення для підвищення вогнестійкості повітропроводів в системах вентиляції, кондиціонування, аспірації та димовидалення на об’єктах будь-якого призначення. Це система протипожежної обробки повітропроводів «ФЛЕЙМІЗОЛ».

При плануванні протипожежного захисту

в першу чергу враховується вогнестійкість самої конструкції. Межа вогнестійкості сталевих конструкцій визначається розрахунком відповідно до вимог ДСТУ-Н Б EN 1993-1-2: 2010. Традиційно, для їх виготовлення використовуються листи сталі товщиною не менше 0,8 мм. Це досить економічно, але забезпечує низьку опірність конструкції вогню – близько 10-15 хвилин. Тому і підвищують межу вогнестійкості (час, за яке металоконструкція втрачає свою цілісність і прогорає) за допомогою різних негорючих матеріалів.

Застосовуючи протипожежну обробку повітропроводів «ФЛЕЙМІЗОЛ» легко досягти показника вогнестійкості до 45 хвилин і більше. Це досягається за рахунок застосування двокомпонентної система вогнезахисту.

Перший компонент – це картон БСТВ, що виготовляється на основі базальтового супер тонкого волокна. Відмінна ефективність використання базальтових матеріалів полягає в унікальних властивостях базальту, а саме в низькій теплопровідність і дуже високою вогнестійкості.

Другий компонент – це клей «Рідке натрієве скло», що представляє собою модифіковане рідке скло з додаванням бентонітової глини. Цей компонент надійно пов’язує поверхні воздуховода і базальту завдяки своїй надзвичайній адгезії. Також, він є ще одним бар’єром на шляху поширення високої температури.

В результаті проведених сертифікаційних випробувань доведено, що протипожежна обробка повітроводів на основі системи «ФЛЕЙМІЗОЛ» відповідає державним будівельним нормам ДБН В.1.1-7 діє до: 2016, В.2.5-67: 2013 і стандарту ДСТУ Б В.1.1-16: 2007 по класу вогнестійкості EI 45.

Наша продукція

проходить сертифікацію в обов’язковому порядку. Адже нормативні вимоги з вогнезахисту конструкцій повинні виконуватися всіма будівельними і монтажними організаціями. Не варто підходити необачно до протипожежної обробки повітропроводів і монтувати системи сумнівного походження. Тим більше власними силами. Це може коштувати, часом, людських життів. Довірте монтаж систем вогнезахисту повітроводів димовидалення та вентиляції фахівцям нашої компанії.

Звертайтеся в ПП КІПЦ «Брандмауер» – завдання буде реалізована на вашому об’єкті професійно і не виходячи за позначені рамки терміну і кошторису.

Всі технічні дані системи «ФЛЕЙМІЗОЛ», а також розцінки на цю продукцію можна подивитися на головній сторінці нашого сайту.

Робіть Ваші замовлення!

Страница также доступна на русском языке.