огнеизоляция воздуховодов, огнеізоляція повітропроводів
огнеизоляция воздуховодов, огнеізоляція повітропроводів
огнеизоляция воздуховодов, огнеізоляція повітропроводів

Незважаючи на карантин і пов’язану з цим кризу, компанія ПП КІПЦ «Брандмауер» активно бере участь в діловому житті міста. В обласному центрі триває інтенсивне будівництво великих інфраструктурних об’єктів і, поряд з цим, об’єктів комерційної нерухомості. Тиждень тому наша компанія виграла тендер на проведення робіт за профілем «Огнеізоляція повітропроводів» в торговому центрі, який буде побудований на вул. Коцюбинського, між цирком і Новим мостом.

На розі вулиць Коцюбинського та Ламаної буде побудований великий торгово-виставковий комплекс, площею 8 тисяч квадратних метрів. Будівля буде одноповерхова, з великими вікнами і паркуванням поруч. Згодом, воно буде перебудовано в багатоповерховий торгово-офісний комплекс. А в підсумку, до нього буде прибудовано висотна житлова будівля.

У таких великих комплексах, де є велика кількість людей, особливо важливий аспект протипожежної безпеки. Про протипожежну обробку повітроводів можна почитати тут. Високий професійний рівень наших фахівців був гідно оцінений інвесторами цього проекту, які вибрали нашу компанію серед інших гідних претендентів. З нашого боку буде докладено всіх необхідних знань і зусилль, а також весь накопичений досвід, для вирішення даного завдання: огнеізоляція повітропроводів вентиляції та кондиціонування на цьому об’єкті.

Звичайно, при виборі матеріалів для реалізації цього проекту ми віддамо перевагу той, який виробляємо самі. Це система огнеізоляціі повітропроводів «ФЛЕЙМІЗОЛ» – Вогнезахист повітроводів ». Даний продукт успішно пройшов випробування і був сертифікований в Україні в 2019 році. Система «ФЛЕЙМІЗОЛ» призначена для використання на об’єктах промислового, громадського та іншого призначення. Неодноразове застосування цього матеріалу на безлічі інших об’єктів, які обслуговував ПП КІПЦ «Брандмауер», дає право сказати, що це краще рішення подібного типу для огнеізоляціі повітропроводів вентиляції, аспірації та димовидалення. З головних переваг системи «ФЛЕЙМІЗОЛ» потрібно підкреслити:

  • ефективність
  • простота монтажу
  • довговічність
  • екологічність

Наші фахівці завжди нададуть всі необхідні консультації при замовленні партнером матеріалу «ФЛЕЙМІЗОЛ», а також змонтують його в строк і в межах кошторису. Залежно від замовлення, можна отримати знижку на монтаж для замовників, а також на матеріали для підрядників і субпідрядників.

Ціни та технічні характеристики системи «ФЛЕЙМІЗОЛ» – огнеізоляція повітропроводів, можна подивитись на головній сторінці.

Чекаємо Ваших замовлень!

Страница также доступна на русском языке.