монтаж огнезащиты воздуховодов, монтаж вогнезахисту повітроводів

Монтаж вогнезахисту повітроводів. Першочергове завдання, яке ставиться при проектуванні будь-якого об’єкта, – забезпечення максимальної безпеки людей, що знаходяться в ньому. Техногенні небезпеки можуть бути різні, але одна з найнебезпечніших ситуацій – це виникнення пожежі.

Як відомо, поширення вогню в різні частини будівлі, найчастіше відбувається за системою вентиляції. І тому, здатність повітровода протистояти полум’я має вирішальне значення. Отже, правильний монтаж вогнезахисту повітроводів – одна з найголовніших завдань пасивної протипожежної безпеки. Адже здатність повітровода протистояти полум’я має вирішальне значення.

Вогнезахист повітроводів

являє собою пасивний засіб захисту від пожежі. Вона полягає в створенні на поверхні трубопроводів теплоізолюючого захисту з високими показниками теплоізоляції і вогнестійкості.
Почитати про вогнестійкість систем захисту повітроводів можна в попередній нашій статті.
У більшості випадків, ізоляція повітроводів складається з двох компонентів. Власне жаротривкий матеріал, виготовлений зі скловолокна або кам’яної вати і покритий алюмінієвою тепло- і вологонепроникній бар’єрною речовиною. І також, клейовий склад на основі рідкого скла, яким обробляється поверхня для обклеювання основним ізолюючим матеріалом.

Наша компанія рекомендує

вогнезахисний матеріал власного виробництва «ФЛЕЙМІЗОЛ». Ця система ізоляції успішно пройшла випробування на вогнестійкість і була сертифікована в Україні. Сертифікат відповідності № UA1.016.0120357-13 Державного центру сертифікації ДСНС України. В результаті проведених сертифікаційних випробувань доведено, що вогнезахисна обробка повітроводів на основі системи «ФЛЕЙМІЗОЛ» відповідає державним будівельним нормам ДБН В.1.1-7:2016, В.2.5-67:2013 и стандарту ДСТУ Б В.1.1-16:2007 по класу вогнестійкості EI 45.

Компоненти цієї системи:

Базальт є хімічно нейтральним матеріалом з низькою теплопровідність і високою вогнестійкості. Тому, він ефективний при використанні в системах вогнезахисту. Клей, в свою, чергу має високу адгезію до металевої поверхні. Він надійно утримує базальтовий картон на поверхні воздуховода.

Технічні характеристики і ціну на систему «ФЛЕЙМІЗОЛ» можна подивитися на головній сторінці сайту.

огнезащита воздуховодов в Днепре, вогнезахист повітроводів в Дніпрі

Монтаж вогнезахисту повітроводів

виконується відповідно до проекту виконання робіт. Зрозуміло, скласти проект слід до проведення робіт. Також необхідно зробити відповідні креслення, продумати способи кріплення і прорахувати кількість всіх комплектуючих і кріпильних деталей.
Після технічного огляду необхідно замінити старі повітроводи, якщо в них є витоки, тріщини або вони знаходяться в поганому стані.

Підготовка поверхні повітроводів

початковий етап монтажу. Повітроводи необхідно очистити і знежирити розчинником. Поверхня повинна бути сухою, очищеною від пилу, слідів корозії, бруду неорганічного походження (цемент, вапно, глина і т.д.), масла та інших органічних забруднень. Допустимо використовувати рідкі лужні миючі засоби.

Висока адгезія клею до металевої поверхні, а також його лужний склад, забезпечують надійний хімічний захист сталевої поверхні повітровода від корозії. З цієї ж причини не потрібно застосування додаткових антикорозійного покриття.

Нанесення клейового складу

на поверхню повітроводів проводиться рівномірним шаром за допомогою шпателя або валика. Товщина сирого шару в 0,45 мм контролюється за допомогою товщиноміра. Для збереження клейових властивостей він наноситься не відразу по всій поверхні, а частинами, по ширині трохи більшими ширини полотна. Також, проміжок часу від нанесення клею до наклеювання полотна повинен становити не більше 10 хвилин.

Монтаж вогнезахисного базальтового полотна

полягає в ретельному обклеювання всієї площі повітровода матеріалом запроектованої товщини (6 або 8 мм), включаючи місця фланцевих з’єднань. На промазаний клеєм ділянку повітровода полотно приклеюється облицювальної стороною назовні. Для цього вогнезахисний матеріал ретельно обертають навколо повітровода повторюючи його форму. Напуск на стиках повинен бути не менше 50 мм. В першу чергу проклеюються виступаючі частини, місця фланцевих з’єднань і кронштейни. Напуск на кожну сторону від фланця, також повинен бути не менше 50 мм.

Картон наклеюється окремими полотнами, які нарізаються за допомогою канцелярського ножа. Величина такої заготовки визначається в залежності від периметра, довжини і конфігурації повітроводів. Вогнезахист кронштейнів і підвісів повітроводів проводиться таким же чином.

Монтаж вогнезахисту повітроводів

складний і відповідальний процес. Довірте проектування і монтаж систем вогнезахисту фахівцям нашої компанії.

Звертайтеся в ПП КІПЦ «Брандмауер» – завдання буде реалізоване на вашому об’єкті професійно і не виходячи за позначені рамки терміну і кошторису.

Всі технічні дані системи вогнезахисту «ФЛЕЙМІЗОЛ», а також ціни на вогнезахисні матеріали можна подивитися на головній сторінці нашого сайту.

Робіть Ваші замовлення!

Страница также доступна на русском языке.

монтаж огнезащиты воздуховодов, монтаж вогнезахисту повітроводів
монтаж огнезащиты воздуховодов, монтаж вогнезахисту повітроводів