Вогнезахист для повітроводів димовидалення – замовити

Наш офіс

Адреса:
вул. Ярослава Мудрого, б. 3
Дніпро, Україна

Контакти:
+380 (63) 796 6644
+380 (56) 796 6644
info@flameizol.com.ua

Графік роботи:
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00
Вс: вихідний

«ФЛЕЙМІЗОЛ» вогнезахист повітроводів

Вогнезахист для повітроводів димовидалення «ФЛЕЙМІЗОЛ» – Вогнезахист повітроводів» виготовляється серійно компанією ПП «КІПЦ «Брандмауер», яка є офіційним дилером даного матеріалу в Україні. Купуючи цю продукцію Ви гарантовано отримуєте ціну виробника і високу якість.

У грудні 2019 року система «ФЛЕЙМІЗОЛ» успішно пройшла випробування і була сертифікована в Україні. Сертифікат відповідності № UA1.016.0120357 -13 Державного центру сертифікації ДСНС України.

Вона застосовується для підвищення рівня вогнестійкості металевих повітроводів різних типів в системах димовидалення, вентиляції, аспірації і кондиціонування. Призначена для використання на об’єктах промислового, громадського та іншого призначення.

«ФЛЕЙМІЗОЛ» – це двокомпонентна система, вогнезахист для повітроводів димовидалення.
Перший компонент – це картон БСТВ, що виготовляється на основі базальтового дуже тонкого штапельного волокна. Є хімічно нейтральним і біологічно стійким матеріалом. Відмінна ефективність використання базальтових матеріалів полягає в унікальних властивостях базальту. А конкретно, в низькій теплопровідністі і високій вогнестійкості.
Другий компонент – це клей “Рідке натрієве скло”. Він являє собою модифіковане рідке скло з додаванням бентонітової глини. Відмінна адгезія клею до металевої поверхні і його хімічний склад забезпечують надійний захист сталевої поверхні від корозії. Також, клей не вимагає застосування попередньої антикорозійної обробки поверхні нанесення.

Вогнезахист для повітроводів димовидалення «ФЛЕЙМІЗОЛ» – Вогнезахист повітроводів» випускається в рулонах шириною 1 і довжиною 10 метрів. Її компоненти – картон БСТВ і клей “Рідке натрієве скло”, також, можуть поставлятися окремо.

Всі ціни можна подивитися на головній сторінці нашого сайту. Залежно від замовлення, робимо знижку на монтаж для замовників, а також на матеріали для підрядників і субпідрядників. Гнучка система знижок дозволяє повністю задовольнити запити наших клієнтів. Потрібно зауважити, що ми також займаємося проектуванням систем пасивного вогнезахисту. Ну і звичайно, монтуємо їх.

Шановні клієнти, партнери і просто відвідувачі сайту!
Ми завжди готові допомогти в наданні якісного обслуговування і взаємовигідних умов співпраці. Робіть ваші замовлення!

Перейти на головну сторінку.

Страница также доступна на русском языке.

огнезащита для воздуховодов дымоудаления