Клей «Жидкое натриевое стекло», Клей «Рідке натрієве скло»

Ціна: 29 грн/кг
Поставляється в щільно закритих відрах ємністю від 1 до 25 кг.

Клей «Рідке скло» являє собою рідке модифіковане натрієве скло по ГОСТу 13078-81. Він має вигляд однорідної пластичної маси темно-сірого кольору без великих грудок і механічних забруднень. Рідке натрієве скло – це водно-лужний розчин силікату натрію. При нанесенні тонким шаром утворює гелевідне склоподібне покриття.

Фізико-хімічні та експлуатаційні характеристики клею:

 • температура застосування клею – вище +5°С
 • питома вага  ̴  1,48 г/см3
 • показник РН — 11
 • силікатний модуль — 2,99
 • час схоплювання після нанесення – 4-8 годин (в залежності від температури навколишнього середовища)
 • температурна стійкість — >1000°С
 • стійкий до впливу лужних і кислих середовищ
 • термін придатності – 3 роки з дати виробництва (при дотриманні герметичності упаковки)
 • виробництво – Україна, Дніпро, ПП КІПЦ «Брандмауер».

Клей «Рідке скло натрієве» – основні властивості

Виходячи з фізико-технічних характеристик клей «Рідке скло» має унікальні експлуатаційними властивостями. Можна відзначити наступні:

 • високі адгезійні властивості. Вони роблять клей «Рідке скло» незамінним при склеюванні, практично, будь-яких поверхонь
 • стійкість до впливу високої температури. Тут можна говорити про високу вогнестійкість і пожежобезпеку даної речовини. Це дає можливість застосовувати його при створенні різних систем термозахисту і огнеізоляціі
 • невелика питома вага. Це відносно легкий матеріал, що робить можливим його застосування при монтажі вогнезахисту підвісних конструкцій. Наприклад, повітропроводів димовидалення, вентиляції та аспірації
 • висока лужна реакція. Клей несприйнятливий до впливу мікроорганізмів. Його можна використовувати як антисептик
 • низька температура застосування і швидке затвердіння на повітрі. Це говорить про високу універсальність цієї речовини. Вона знайде застосування на об’єктах будь-якого господарського призначення
 • низька гігроскопічність. Дозволяє застосовувати клей «Рідке скло» для гідроізоляційних робіт.

Ціна: 29 грн/кг
Поставляється в щільно закритих відрах ємністю від 1 до 25 кг.

Клей «Рідке скло натрієве» і його застосування

Клей «Рідке натрієве скло» – це унікальний матеріал, що застосовується в різних сферах. Його популярність обумовлена ​​відмінними кліючими і гідроізоляційними властивостями.

Застосування в якості універсального клею

Високі адгезійні властивості роблять рідке скло кращою альтернативою при склеюванні багатьох матеріалів. Можна використовувати для склеювання деревних плит, щільного картону, фанери, силікатних і порцелянових виробів, скла, а також алюмінієвої фольги з металом. При цьому отримана конструкція отримує вогне- та вологозахист в межах властивостей рідкого скла.

Клей «Рідке скло» в якості компонента вогнезахисту

Через свою високу стійкість до високої температури, клей «Рідке скло натрієве» широко використовується при обклеюванні конструкцій вогнезахисними матеріалами. Наприклад, повітропроводів, камінів, димоходів.

Наша компанія, ПП КІПЦ «Брандмауер», використовує клей при монтажі системи вогнезахисту повітроводів «ФЛЕЙМІЗОЛ». І потрібно сказати, що досвід використання даного клею на численних наших об’єктах, рекомендує його з кращого боку. Завдяки своїй вогнетривкості, невеликой питомій вазі і простоті застосування – це незамінний матеріал для подібних робіт.

Гідроізоляція на основі «рідкого скла»

В даному випадку, його гідроізолюючі властивості допомагають при обробці бетонних, дерев’яних стін і перекриттів або басейнів і колодязів. Клей «Рідке скло натрієве» легко проникає в пори матеріалу. Після 4-6 годин полімеризації просочувального шару, наноситься другий, поверхневий шар. Після його полімеризації виходить ефективне гідрофобне покриття.

Слід сказати, що рідке скло розчинна субстанція. Воно не підходить в якості самостійного гідроізолятора. Клей застосовується в складних розчинах. Вже вони, при нанесенні, заповнюють собою пори матеріалу (бетону, дерева) і створюють стійкий до води захисний шар.

Клей «Рідке скло» як антисептик

Використовується при підготовці приміщень перед обробкою, щоб вивести грибок і не дати йому утворитися. Також застосовується як санітарний герметик при затирання швів в санвузлах або стиків труб при сантехнічних роботах. Зовнішня поверхня дерев’яних будівель, оброблена клеєм, буде надійно захищена від негативного впливу біологічних і атмосферних чинників.

Застосування в будівництві

Широке використання цього клею в будівництві пояснюється не тільки його дешевизною і відмінною здатністю склеювати різні матеріали. Справа в тому, що рідке скло, проникаючи в пори матеріалів збільшує їх міцність. Тому, воно використовується для зміцнення і гідроізоляції фундаментів, стін і перекриттів. Також, для надання гідрофобних властивостей бетонної чи іншої суміші.

Інші застосування

 • укладання підлогових покриттів і настінної плитки
 • просочення паперу, тканини і дерев’яних виробів з метою підвищення щільності і вогнестійкості
 • знепилювання підлог
 • антигрибкова обробка спилов дерев в саду
 • приготування кислотостійких розчинів

Спосіб нанесення клею

Перед нанесенням клею, поверхня повинна бути сухою, очищеною від пилу і слідів корозії. Допустимо використовувати рідкі лужні миючі засоби.
Нанесення клею «Рідке скло» на поверхню проводиться рівномірним шаром за допомогою шпателя або валика.
При нанесенні засобу в кілька шарів, необхідно дочекатися полімеризації попереднього шару.
При виконанні робіт зі склеювання поверхонь, потрібно пам’ятати, що проміжок часу від нанесення клею до стикування повинен становити не більше 10 хвилин.

Правила зберігання і утилізації

Рідке скло повинно зберігатися в щільно закритій тарі. Складувати його необхідно в сухих і затінених місцях, захищених від атмосферних опадів і морозу. Такі умови зберігання гарантують збереження всіх експлуатаційних характеристик рідкого скла протягом всього терміну придатності.

Клей «Рідке скло натрієве» є екологічно чистою речовиною. Тому, його можна утилізувати в щільно закритій тарі в місцях комунального збору ТПВ.

Вогнезахист повітроводів «ФЛЕЙМІЗОЛ»

Як уже згадувалося, система вогнезахисту повітроводів «ФЛЕЙМІЗОЛ», яку ексклюзивно виробляє ПП КІПЦ «Брандмауер», монтується за допомогою клею «Рідке скло натрієве». Всі технічні дані системи «ФЛЕЙМІЗОЛ», а також ціни на неї можна подивитися на головній сторінці нашого сайту.

Робіть Ваші замовлення!

Страница также доступна на русском языке.