сертификат соответствия классу огнезащиты EI 45, сертифікат відповідності класу вогнезахисту EI 45
огнезащитная обработка воздуховодов, вогнезахисна обробка повітроводів
Огнезащита воздуховодов-лучшая цена в Украине, Вогнезахист повітроводів-краща ціна в Україні

У грудні 2019 року система «ФЛЕЙМІЗОЛ» – вогнезахисна обробка повітроводів, успішно пройшла випробування на вогнестійкість і була сертифікована в Україні. Сертифікат відповідності № UA1.016.0120357-13 Державного центру сертифікації ДСНС України.
В результаті проведених сертифікаційних випробувань доведено, що вогнезахисна обробка повітроводів на основі системи «ФЛЕЙМІЗОЛ» відповідає державним будівельним нормам ДБН В.1.1-7 діє до: 2016, В.2.5-67: 2013 і стандарту ДСТУ Б В.1.1-16: 2007 по класу вогнестійкості EI 45.

Клас вогнестійкості

EI (45, 60, 90) – це показник опірності конструкції руйнівному впливу вогню. Цифра позначає час в хвилинах, за яке конструкція втратить цілісність після вогнезахисної обробки. І чим вище значення, тим довше система утримує вогонь і продукти термічного розкладання. Тобто, система вогнезахисної обробки повітропроводів «ФЛЕЙМІЗОЛ», сертифікована для боротьби з вогнем протягом сорока п’яти хвилин при температурі до 990°С. Вищі класи вогнестійкості EI (60, 90) для даної системи ще знаходяться на стадії сертифікації. Наша компанія отримає для них сертифікати найближчим часом. Детальніше про класи вогнестійкості можна почитати тут.

Відразу після сертифікації на межу вогнестійкості EI 45, система вогнезахисної обробки повітропроводів «ФЛЕЙМІЗОЛ» стала доступна для замовлень. Згідно ТУ 23.9-361623351-001: 2019, система «ФЛЕЙМІЗОЛ» тепер виготовляється серійно компанією ПП КІПЦ «Брандмауер», яка є офіційним дилером даного матеріалу в Україні.
Вогнезахисна система «ФЛЕЙМІЗОЛ» випускається в рулонах шириною 1 і довжиною 10 метрів з можливістю нарізки за індивідуальними розмірами.

Основні переваги

системи вогнезахисної обробки повітропроводів «ФЛЕЙМІЗОЛ»:

  • ефективна за рахунок оптимально підібраних і багаторазово апробованих компонентів
  • простота монтажу не вимагає спеціальних навичок при установці
  • довговічність порівнянна з терміном служби воздуховода
  • монтується в будь-який час року і не втрачає властивостей при підвищеній вологості і вібрації
  • володіє тепло- і звукоізоляційні властивості
  • інертна до кислот, лугів і органічних розчинників
  • екологічно чиста система не містить фенолформальдегідних смол
  • допускається мийка та дезактивація покриття

Вогнезахисна обробка повітроводів «ФЛЕЙМІЗОЛ» – замовляйте на нашому сайті і, в залежності від замовлення, ми зробимо знижку на монтаж для замовників або на матеріали для підрядників. При цьому, ви гарантовано отримаєте низьку ціну від виробника і високу якість матеріалів вогнезахисту.

Ми завжди готові надати взаємовигідні умови співпраці!

Страница также доступна на русском языке.

Перейти на головну сторінку.