Продовження статті «Монтаж вогнезахисту повітроводів».

пассивная огнезащита металлоконструкций, пасивний вогнезахист металоконструкцій

Після того, як пасивний вогнезахист металоконструкцій «ФЛЕЙМІЗОЛ» був змонтований, необхідно провести завершальний технологічний етап. А саме, контроль якості виконаних робіт по монтажу вогнезахисного покриття.

Контроль якості

монтажу вогнезахисної системи здійснюється візуально. Пасивний вогнезахист металоконструкцій «ФЛЕЙМІЗОЛ» повинен повністю покривати поверхню повітроводів без пропусків і механічних пошкоджень. Стики картону повинні бути виконані з напуском не менше 50 мм і повністю заповнені клеєм. Не допускається відшарування картону від поверхні повітроводів, а також на стиках. Товщина шару клею на всіх ділянках повинна бути не менше 1 мм.

Інформація про виконані роботи по монтажу вогнезахисної системи заносяться в журнал будівництва із зазначенням:

  • назви вогнезахисної системи
  • назви підприємства, яке змонтувала вогнезахисну систему
  • дати виконання цих робіт

Виконані роботи з монтажу вогнезахисної системи «ФЛЕЙМІЗОЛ» оформляються відповідним актом приймання.

Порядок утримання вогнезахисного покриття

Пасивний вогнезахист металоконструкцій «ФЛЕЙМІЗОЛ» повинен міститись в умовах з температурним режимом від -40°С до + 60°С і вологістю повітря до 80%. Також, необхідно виключити попадання атмосферних опадів на вогнезахисне покриття.

Перевірки технічного стану системи «ФЛЕЙМІЗОЛ» проводяться не рідше одного разу на рік. Результати перевірки оформляються відповідним актом. При порушенні цілісності системи на окремих ділянках її необхідно відремонтувати. Там, де пасивний вогнезахист металоконструкцій пошкоджений, потрібно підклеїти або виконати повторний монтаж картону з дотриманням вимог контролю якості, описаних вище. Якщо під час перевірки вогнезахисної системи не спостерігається відхилення від вимог вона вважається придатною і не підлягає оновленню. Заміну покриття виконують у випадках, якщо порушена його цілісність на площі понад 25%.

Прогнозований термін експлуатаційної придатності пасивної вогнезахисної системи «ФЛЕЙМІЗОЛ», за умови дотримання технології монтажу та експлуатації, становить не менше 10 років.

Пасивний вогнезахист металоконструкцій «ФЛЕЙМІЗОЛ» – замовляйте в нашому онлайн-магазині.
Залежно від замовлення, ми зробимо знижку на монтаж для замовників або на матеріали для підрядників. При цьому, ви гарантовано отримаєте низьку ціну від виробника і високу якість матеріалів вогнезахисту.

Ми завжди готові надати взаємовигідні умови співпраці!

пассивная огнезащита металлоконструкций, пасивний вогнезахист металоконструкцій

Страница также доступна на русском языке.

Перейти на головну сторінку.