вогнезатримуючі покриття повітроводів

В кінці 2019 року в місті Дніпро було розпочато будівництво нового ЖК “Port City”. Житловий комплекс “Port City” – це продовження розвитку і реконструкція набережної Днепра.Новий комплекс бізнес класу розташовується на набережній, в районі Мерефо-Херсонського мосту. Його архітектурна концепція малює силует круїзного лайнера пришвартованого до берега.

Ідея комплексу – завершити архітектурний ансамбль пішохідної частини набережної в місці, де Дніпро повертає на південь. Комплекс заповнює і підкреслює цілісність пішохідної набережної навпроти Монастирського острова. Якраз, в самому кінці пішохідної частини набережної і побудують 3 будинки різної поверховості з відкритими балконами, терасами і оглядовими майданчиками.

Великому кораблю-велике плавання! На будівництві цього ЖК застосовуються найсучасніші матеріали і технології. Особлива увага увагу девелопер приділив збереження майна інвесторів. На об’єкті будуть змонтовані передові системи охоронно-пожежної сигналізації та спринклерного пожежогасіння.

Вогнезатримуючі покриття повітроводів

І звичайно, такі об’єкти немислимі без розгалуженої системи вентиляції та кондиціонування. Повітроводи таких систем, відповідно до СНиП потребують вогнезахисту. Гідно оцінивши пропозицію нашої компанії, девелопер зупинив свій вибір на вогнезахисні матеріали, що ми виробляємо. Це ефективна і недорога система вогнезахисту «ФЛЕЙМІЗОЛ» – ВОГНЕЗАХИСТ ПОВІТРОПРОВОДІВ». Тим більше, після того, як в січні 2021 року вогнезахист «ФЛЕЙМІЗОЛ» отримав сертифікат відповідності класу вогнестійкості EI 60.

В результаті система «ФЛЕЙМІЗОЛ» – ВОГНЕЗАХИСТ ПОВІТРОПРОВОДІВ», сертифікована за класом EI 60, буде поставлена ПП КІПЦ «Брандмауер» на будівництво ЖК “Port City”. Ми високо цінуємо довіру виявлену компанією-девелопером Alef Estate нашої організації — ЧП КИПЦ «БРАНДМАУЕР» — в цілому, а також продукту «ФЛЕЙМІЗОЛ» зокрема.

Нагадаємо, що межа вогнестійкості EI 60 – це показник опірності вогню. Цифра позначає час в хвилинах, за яке конструкція втратить цілісність. Відповідно, чим вище значення, тим довше система утримує вогонь і продукти горіння. У нашому випадку, цілу годину повітроводи ЖК “Port City” будуть захищені від прогорання, а значить і від поширення пожежі по воздуховодам в суміжні приміщення.

Вогнезатримуючі покриття повітроводів «ФЛЕЙМІЗОЛ» повинні міститися в умовах з температурним режимом від -40 ° С до + 60 ° С і вологістю повітря до 80%. Також, необхідно виключити попадання атмосферних опадів на вогнезахисне покриття. За умови дотримання технології монтажу та експлуатації, термін експлуатаційної придатності становить не менше 10 років.

Вогнезатримуючі покриття повітроводів «ФЛЕЙМІЗОЛ» – замовляйте в нашому онлайн-магазині.
Залежно від замовлення, ми зробимо знижку на монтаж для замовників або на матеріали для підрядників. При цьому, ви гарантовано отримаєте низьку ціну від виробника і висока якість матеріалів вогнезахисту.

Ми завжди готові надати взаємовигідні умови співпраці!

пассивная огнезащита металлоконструкций, пасивний вогнезахист металоконструкцій, вогнезатримуючі покриття повітроводів

Страница также доступна на русском языке.

Перейти на головну сторінку.